Zostaliśmy srebrnym sponsorem na Łemkowyna Ultra-Trail®

Za niespełna tydzień rusza jeden z najbardziej ekstremalnych ultramaratonów w Polsce – Łemkowyna Ultra-Trail®. Już po raz drugi spotkamy się w Bieskidzie Niskim. W tym roku zostaliśmy Srebrnym Sponsorem i przygotowaliśmy szereg gorących atrakcji związanych z naszymi produktami.

Bieg odbywa się w trudnych warunkach – po górach, przez las, wąskimi ścieżkami, bez względu na pogodę. Zawody mają miejsce w Beskidzie Niskim, krainie dawniej zamieszkiwanej przez Łemków o charakterystycznym, wymagającym terenie i nierzadko kapryśnej pogodzie.

zostalismy1

Łemkowyna od lat słynie z dużej ilości błota i pięknej jesienne aury

Od piątku do niedzieli blisko 2000 biegaczy z kilkunastu krajów będzie się ścigać na pięciu trasach: 30 km, 48 km, 70 km, 100 km i 150 km. Najdłuższa z nich biegnie z Krynicy Zdrój do Komańczy.  Wszystkie biegi odbywają się w trudnych górskich warunkach. W tym roku chcąc poznać trud pokonywanych dystansów nie tylko z perspektywy mety, prezentujemy się także na trasie. Nasz czteroosobowy team wystartuje na trasach 30 i 48 km. Sara Trané zmagać się będzie z ultra szybką 30 na trasie Łemko Trail. Pozostałą trójkę: Mats Kusoffsky, Michał Frankowski i Peter Thorvaldsson będzie można spotkać na Łemko Maraton 48 km.

zostalismy2
zostalismy3

Jako Srebrny Sponsor zadbaliśmy o formę uczestników Łemkowyna Ultra-Trail® po biegu. Już w sobotę wszyscy zawodnicy mogą liczyć na nas w kwestii  regeneracji, odprężenia i rozgrzania po kilkunastu godzinach wysiłku w zmiennych warunkach pogodowych. Na mecie stanie Strefa Relaksu Vingberg. Sauna i balia z ciepłą wodą czekać będą na każdego, kto po zmyciu z siebie beskidzkiego błota zapragnie ogrzać się i odpocząć w wyjątkowych okolicznościach przyrody nad brzegami Osławicy, na granicy Beskidu Niskiego i Bieszczad.

zostalismy4
zostalismy5

Łemkowyna Ultra-Trail® jest biegiem kwalifikacyjnym do dwóch biegów: Western States 100 (to najstarszy bieg  stumilowy w USA) oraz Ultra Trail Du Mont Blanc (Francja). Tegoroczna edycja jest częścią swoistego pucharu świata w biegach ultra, czyli cyklu Ultra-Trail® World Tour.

Serdecznie zapraszamy wszystkich obecnych! Zabierzcie ze sobą stroje, ręczniki i dobry humor!

Do zobaczenia 13.10.2018r. w Komańczy na mecie niezwykłego ultramaratonu Łemkowyna Ultra-Trail®

Zobaczcie, które z naszych produktów będą na mecie w Komańczy

AKKA #280

Norra #185

Napisz do nas

Napisz do nas